Damenring
Weißgold 750, Brillanten und Diamanten zus. ca. 0,20 ct, 5,3 g, RW 55,5, 1 Krappe beschädigt, Mittelstein fehlt, Brillanten tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg5
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Creolen
- Altschliffbrillant Ring zus. ca. 2 ct
- Poststück - Paretie AK Salzburg Stadt und Land,